close Zavřít
Stropné rozety
0 položka - 0,00 € 0
Vo vašom košíku nie sú žiadne ďalšie položky
Spolu (s DPH) 0,00 €

.

.

Aktívne filtre

Táto okrúhla stropná rozeta o priemere 120 mm a hĺbke 25 mm je určená pre dve svietidla, kde samostatná rozeta je z kvalitného kovu v matnej čiernej farbe a samostatné uchytenie kábla je z tvrdeného plastu. Stropná rozeta vám umožní vytvoriť si vlastný zhluk dvoch svietidiel a je možné ju kamkoľvek inštalovať vďaka kotviacej konzole, ktorá je súčasťou balenia.

Náhľad

Táto okrúhla stropná rozeta o priemere 250 mm a hĺbke 25 mm je určená pre dve svietidla, kde samostatná rozeta je z kvalitného kovu v matnej čiernej farbe a samostatné uchytenie kábla je z tvrdeného plastu. Stropná rozeta vám umožní vytvoriť si vlastný zhluk dvoch svietidiel a je možné ju kamkoľvek inštalovať vďaka kotviacej konzole, ktorá je súčasťou balenia.

Náhľad

Táto okrúhla stropná rozeta o priemere 150 mm a hĺbke 25 mm je určená pre tri svietidla, kde samostatná rozeta je z kvalitného kovu v matnej čiernej farbe a samostatné uchytenie kábla je z tvrdeného plastu. Stropná rozeta vám umožní vytvoriť si vlastný zhluk dvoch svietidiel a je možné ju kamkoľvek inštalovať vďaka kotviacej konzole, ktorá je súčasťou balenia.

Náhľad

Táto okrúhla stropná rozeta o priemere 290 mm a hĺbke 25 mm je určená pre tri svietidla, kde samostatná rozeta je z kvalitného kovu v matnej čiernej farbe a samostatné uchytenie kábla je z tvrdeného plastu. Stropná rozeta vám umožní vytvoriť si vlastný zhluk dvoch svietidiel a je možné ju kamkoľvek inštalovať vďaka kotviacej konzole, ktorá je súčasťou balenia.

Náhľad

Táto okrúhla stropná rozeta o priemere 200 mm a hĺbke 25 mm je určená pre štyri svietidla, kde samostatná rozeta je z kvalitného kovu v matnej čiernej farbe a samostatné uchytenie kábla je z tvrdeného plastu. Stropná rozeta vám umožní vytvoriť si vlastný zhluk dvoch svietidiel a je možné ju kamkoľvek inštalovať vďaka kotviacej konzole, ktorá je súčasťou balenia.

Náhľad

Táto okrúhla stropná rozeta o priemere 350 mm a hĺbke 25 mm je určená pre štyri svietidla, kde samostatná rozeta je z kvalitného kovu v matnej čiernej farbe a samostatné uchytenie kábla je z tvrdeného plastu. Stropná rozeta vám umožní vytvoriť si vlastný zhluk dvoch svietidiel a je možné ju kamkoľvek inštalovať vďaka kotviacej konzole, ktorá je súčasťou balenia.

Náhľad

Táto okrúhla stropná rozeta o priemere 250 mm a hĺbke 25 mm je určená pre päť svietidiel, kde samostatná rozeta je z kvalitného kovu v matnej čiernej farbe a samostatné uchytenie kábla je z tvrdeného plastu. Stropná rozeta vám umožní vytvoriť si vlastný zhluk dvoch svietidiel a je možné ju kamkoľvek inštalovať vďaka kotviacej konzole, ktorá je súčasťou balenia.

Náhľad

Táto okrúhla stropná rozeta o priemere 400 mm a hĺbke 25 mm je určená pre päť svietidiel, kde samostatná rozeta je z kvalitného kovu v matnej čiernej farbe a samostatné uchytenie kábla je z tvrdeného plastu. Stropná rozeta vám umožní vytvoriť si vlastný zhluk dvoch svietidiel a je možné ju kamkoľvek inštalovať vďaka kotviacej konzole, ktorá je súčasťou balenia.

Náhľad